www.autoblog.hu – 2015. július 27.
Elkészült a prototípusa, és hamarosan európai tesztkörútra indul az első, a jármű széndioxid-kibocsátását akár 50%-kal csökkentő Greenion technológiával felszerelt autó. A magyar feltaláló ötletén alapuló technológia elterjedése forradalmat hozhat a járműgyártásban, és a cégnél tapasztalt jelentős érdeklődés is arra utal, hogy a fejlesztésben hazai és nemzetközi cégek és szervezetek is fantáziát látnak.
Teljes cikk: http://www.autoblog.hu/hirek/nem-alom-a-szendioxid-kibocsatas-mentes-auto/

